Ankara Çankaya Çamaşırhane Fiyatları

Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmet Fiyatları

Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmetlerimizle Tanışın

Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmet Fiyatları

Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmet Fiyatları

İpek Çamaşırhane, Ankara – Çankaya’da hizmet vermek üzere 2011 yılında kuruldu. Çamaşırhane ekibi olarak son sistem yıkama, kurutma ve ütüleme teknolojileri kullanarak tüm kirlilerinizi temizliyor, özenle paketleyip teslim ediyoruz. Ankara Çankaya çamaşırhane dendiğinde akla ilk gelen isim İpek markası oluyor. Ekibimiz her aşamada özenle çalışıyor, temizlik sürecinin kusursuz ilerlemesini sağlıyor. İşimizdeki özenimiz ve görev dağılımımız sayesinde İpek Çamaşırhane, Ankara, Çankaya’da en çok tercih edilen marka haline geliyor. Peki, Ankara çamaşırhane sistemi nasıl işliyor, hizmetlerimizin genel içeriği nedir? Gelin birlikte inceleyelim, en iyisi olmamızın altındaki sırrı inceleyelim.

Her ürün kalitesi korunarak yıkanıyor

Ankara Çankaya çamaşırhane hizmetlerimizde her ürün dokusuna zarar verilmeden temizleniyor. Oteller, restoranlar, kafeler, iş yerleri, okullar, dershaneler, yurtlar, misafirhaneler, barlar, spor merkezlerine ait havlu, perde, nevresim, çarşaf ve benzeri tekstil ürünleri ile birlikte kıyafet temizliği de yapıyoruz. Her ürün ekibimiz tarafından özenle yıkanıyor, kurutuluyor, ütülenip naylon poşetlerin içerisine katlanarak teslim edilmek üzere yerleştiriliyor.

Ev & iş yeri tekstil ürünleri ile kıyafet temizliği ayrıca yapılıyor

Ev ve iş yerlerinin tekstil ürünleri ayrı, personel kıyafetleri ve günlük – özel kıyafetler ayrı yıkanıyor. Tekstil ürünleri kategorize edilerek tarafımızdan yüksek teknolojiye sahip makinelerle temizleniyor. Çarşaf, örtü, perde yıkanan yerde kıyafetim özenle yıkanır mı endişesini ortadan kaldırıyor, ayrı yıkama ve kurutma hizmeti veriyoruz.

Ütü ve kuru temizleme hizmeti özenle sağlanıyor

Yıkama ve kurutma işleminin son aşaması olan ütüleme kişilerin en zorlandığı, hizmet almak istediği detaydır. İpek Çamaşırhane olarak tüm kıyafetleri ve diğer tekstil ürünlerini ütüleyip paketliyoruz. Ayrıca kıyafetlerinizdeki lekeler için kuru temizleme hizmeti veriyor aynı özenle teslim etmek üzere paketliyoruz. Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmetini bir kez tecrübe edenlerin daima hizmet aldığı memnun edici bir sisteme sahiptir.

Ankara Çankaya Çamaşırhane Hizmet Fiyatları

Ankara Çankaya Çamaşırhane fiyatları tamamen çamaşırların içeriğine, hacmine göre değişiyor. Sizlere bu konuda net bir fiyat belirtmemiz eksik ya da yanlış olabilir. Ekibimiz 7/24 hizmet veriyor, her türlü sorunuzu cevaplıyor. Ankara çamaşırhane fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin, sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda net bir fiyat bilgisi verelim. Bekliyoruz.

iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.